Wszystko zaczęło się dobrych parę lat temu, kiedy chodziłam na masaże klasyczne kręgosłupa. Po paru miesiącach usłyszałam od masażystki; cytuję „Ja wiem, że Pani już do mnie nie wróci i działam wbrew własnemu interesowi, ale jest u nas taki fizjoterapeuta... I tak trafiłam do Pana Jacka. Pamiętam, że na pierwszych wizytach bolało jak diabli, po każdym zabiegu wychodziłam z gabinetu prawie z płaczem, ale wszystko się zmieniło. Przestałam zażywać środki przeciwbólowe i do dziś ich nie używam. Każda wizyta zaczyna się od pytania: „Jak się Pani czuje?”, niezależnie od celu wizyty. Jest to pełne życzliwości, bardzo osobiste i zawsze Pan Jacek mi pomaga. Wizyty nie są tanie, ale są to świetnie wydane pieniądze. Wiem, że będę potrzebowała pomocy jeszcze nie raz. Bardzo się cieszę, że znam takiego człowieka, o takich umiejętnościach, że mogę na niego liczyć.

Jolanta

Jacek Wilk - Fenomenalny specjalista! Po prawie 6-godzinnym spektaklu operowym R. Wagnera okazało się, że jak mówią melomani - Wagner jest „ciężki”, po prostu nie mogłem wstać z fotela, potworny ból przeszywał moje plecy i dopiero magiczna wiedza i dłonie Pana Jacka postawiły mnie do pionu. Polecam każdemu, kto zmaga się z dolegliwościami kręgosłupa i poszukuje trafnej diagnozy oraz skutecznej rehabilitacji. Jacek Wilk to wysokiej klasy specjalista, o ogromnej wiedzy i doświadczeniu i co bardzo ważne indywidualnym i życzliwym podejściem do pacjenta. Cały plan mojej rehabilitacji podzielony został na etapy, ale już po pierwszych wizytach czułem wyraźną ulgę. Mogę zdecydowanie powiedzieć, że moja terapia przyniosła znakomite efekty. Zalecone ćwiczenia domowe wykonuję do dziś a do Pana Jacka Wilka przychodzę już tylko sporadycznie na konsultację i zabiegi.

Janusz

Pan Jacek nie raz stawiał mnie na nogi. Zdiagnozował u mnie przyczynę bólu głowy, na który cierpiałam praktycznie od zawsze. Punktualny, dokładny, rzeczowy i wymagający. Potrafił zmobilizować nawet takich opornych pacjentów jak ja :)

Joanna

Witam wszystkich. Ja krótko i na temat... Pan Jacek jest wyjątkowym specjalista w swojej dziedzinie, przeprowadza konkretny wywiad z pacjetem, analizuje, tłumaczy gdzie jest problem jak powstał i wreszcie jak się go pozbyć. Dobiera odpowiednie ćwiczenie, uczy ich prawidliwego wykonywania, ponieważ trzeba je wykonywać w domu, z każdą kolejną wizyta jest coraz lepiej, ale trzeba oczywiście stosować się do zaleceń Pana Jacka i rzetelnie ćwiczyć. Mój problem z odcinkiem lędzwiowym (pęknięty dysk) Pan Jacek zamknął w pięciu wizytach, teraz mogę spokojnie i bez bólu chodzić, pracować oraz normalnie funkcjonować, oczywiście nadal stosuje ćwiczenia, oraz rady od Pana Jacka. Serdecznie i z czystym sumieniem mogę polecić Pana Jacka, ponieważ jest bardzo dobry w tym co robi i zależy mu na zdrowiu swoich pacjentów. Dziękuję Panie Jacku ??

Krzysztof

Szczerze polecam! :) Ręka bolała mnie kilka miesięcy. Zdecydowałam się na wizytę. Po wnikliwym wywiadzie i szczegółowej analizie mojego przypadku Pan Wilk postawił trafną diagnozę i cierpliwie uczył poprawnego wykonywania ćwiczeń w domu. Ból minął (jak ręką odjął :D). Profesjonalnie, miło, cierpliwie, skutecznie... Dziękuję.

Magdalena

Problemy z bólem pleców powodowały, że nie spałem po nocach. Ktoś polecił mi wizytę u Jacka. Szczegółowy wywiad na początku, potem terapia manualna, ćwiczenia, dzięki którym odzyskałem sen, równowagę i energię. Polecam Jacka z czystym sumieniem, bo to fizjoterapeuta z powołania.

Marcin

Świet rehabilitant z ogromną wiedzą. Po 10 latach bólu pleców i wizytach u paru rehabilitantów po 2 treningach z Panem Jackiem przestałem mieć jakiekolwiek dolegliwości bólowe. Polecam!!!

Piotr

Polecam Pana Jacka Wilka jako profesjonalnego fizjoterapeutę. Po uważnym wysłuchaniu mnie, zdiagnozował moje problemy. W wyniku prowadzonej rehabilitacji na zajęciach i w domu, moje koszmarne bóle barku, ręki, piersi i szyi ustąpiły. Myślę, że trafna diagnoza wynikająca z dużego doświadczenia Pana Jacka i prowadzona rehabilitacja umożliwiła mi powrót do funkcjonowania w codziennym życiu bez bólu. Polecam.

Agnieszka

Bardzo dobry specjalista. Pod opieką p. Jacka jestem już od kilkunastu lat. Zawsze jeśli wystąpi jakiś problem zdrowotny postawi mnie na nogi. Moi synowie też w razie potrzeby korzystają z pomocy p. Jacka. Jestem zadowolona

Jola

2 lata temu Witam, polecam z całego serca Pana Jacka. Ma wiedzę, doświadczenie i chęć żeby pomóc. Dwa lata straciłam szukając takiego profesjonalistę, który usprawnił moje stopy w dwa miesiące czego nie dokonali lekarze i fizykoterapeuci przez ostatnie lata. Dziękuję panie Jacku

Grażyna

Pan Jacek jest jednym z najlepszych fizjoterapeutów w Katowicach. Po 2 miesiącach postawił mnie na nogi z mojej przepukliny kręgosłupa. Wszystkie wizyty są profesjonalne. Daję pięć gwiazdek, bo jestem bardzo zadowolony i dzięki Panu Jackowi w 100% normalnie funkcjonuje.

Felix

Pełen profesjonalizm w każdym detalu. Indywidualne podejście, czego często brakuje u innych. Ponadto, co najważniejsze moim zdaniem, najnowsze techniki fizjoterapii i stale rozwijana wiedza. Pan Jacek wyciągnął mnie z niejednej kontuzji. Polecam w 100%!

Tomasz

Bardzo jestem zadowolona, że skorzystałam z terapii u pana Jacka. To wyjątkowy człowiek. Wysłucha uważnie, co boli, cierpliwie tłumaczy, dlaczego i daje skuteczne rady jak sobie pomóc. Dba, aby ćwiczenia i zabiegi były wykonane "w punkt". Jest przy tym uprzejmy i profesjonalny. Rehabilitacja u niego to moim zdaniem najlepszy wybór.

Agata

2 lata temu Polecam serdecznie każdemu, kto szuka profesjonalnego wsparcia. Po terapii jest wyraźna różnica podczas codziennych doświadczeń i wyzwań.

Filip

Pełen profesjonalizm, trafna diagnoza i fachowa pomoc. Szczerze polecam!

Elżbieta

Pełne profesjonalizmu wizyty i podejście. Spotkania bardzo mi pomogły. Serdecznie polecam

Martyna